narzędzia skrawające, Tar-G

Płytki i frezy widiowe

super-promocja, najlepsze ceny

Płytki widiowe i frezy węglikowe są naszą specjalnością, jesteśmy bezpośrednim importerem tych produktów. W ten sposób możemy zaoferować najlepsze ceny i dobrze kontrolować jakość oferowanych płytek i frezów.

Aktualnie oferujemy płytki widiowe wieloostrzowe do toczenia i frezowania, płytki widiowe podporowe. Domeną naszej firmy są profesjonalne płytki frezarskie, tokarskie, płytki do wierteł, płytki kształtowe i płytki do przecinania.

Oprócz importowanych płytek węglikowych oferujemy też produkty znanych Polskich i Europejskich marek przeznaczone do: toczenia zewnętrznego i wewnętrznego, frezowania form i płaszczyzn, frezowania matryc, wiercenia, przecinania i rowkowania.

Oferujemy szeroką gamę frezów pełnowęglikowych do obróbki stali, żeliwa, stali nierdzewnej, brązu, aluminium. Frezy wysokiej jakości cechujące się długą żywotnością, od dwupiórowych po kilkunastopiórowe, w różnym zakresie średnic. Frezy z czołem płaskim i kulistym, frezy fazujące, frezy przeznaczone do zaokrąglania krawędzi, a także frezy torusowe.

Możemy również sprowadzić płytki i frezy węglikowe pod specjalne zamówienie.

płytki widiowe frezy węglikowe
 

Tar-G: narzędzia skrawające

biuro@tar-g.pl