Frezy i wiertła

 

Frezy i wiertła

 

Frezy i wiertła

bogata oferta hurtowni Tar-G na frezy i wiertła

Od wielu lat firma Tar-G specjalizuje się w sprzedaży frezów i wierteł. Frezy to podstawowe narzędzia skrawające, zajmujemy się dystrybucją frezów dla różnych gałęzi przemysłu metalurgicznego.

W naszej ofercie frezy typu NFPa (DIN 844) i NFPa-L (long), NFPg (DIN 327), frezy palcowe NFPc (DIN 845) o różnych długościach, frezy promieniowe i kątowe o różnych średnicach. Ponad to frezy walcowo-czołowe NFCa (DIN 1880) nasadzane z zabierakiem czołowym.

Drugą bardzo istotną grupą towarową w naszej ofercie są wiertła. Zajmujemy się sprzedażą wierteł typu NWKa (DIN 338) z chwytem walcowym do stali, żeliwa, grafitu i staliwa. Wiertła NWKc (DIN 345) z chwytem stożkowym Morsea do stali, stopów aluminium, brązów, żeliwa; wiertła ogólnego przeznaczenia.

Specjalizujemy się we frezach i wiertłach wykonanych ze stali HSS, przeznaczonych do stali, aluminium, stali nierdzewnej i metali kolorowych.

Oferujemy szeroką gamę frezów pełnowęglikowych do obróbki stali, żeliwa, stali nierdzewnej, brązu, aluminium. Frezy wysokiej jakości cechujące się długą żywotnością, od dwupiórowych po kilkunastopiórowe, w różnym zakresie średnic. Frezy z czołem płaskim i kulistym, frezy fazujące, frezy przeznaczone do zaokrąglania krawędzi, a także frezy torusowe.

Oferujemy wyroby renomowanych marek, sprawdzone i docenione na polskim rynku.

Narzędzia skrawające sprawdzona jakość, rozsądna cena

Wyślij zapytanie

 
Nasza oferta - pełny stan magazynowy!!! (pobierz plik .xls)

Nasza oferta

Tysiące produktów: frezy, wiertła, płytki widiowe, narzędzia pomiarowe, uchwyty tokarskie i dużo więcej. Oferujemy wyroby wielu marek, wielu producentów - dostosowane do potrzeb wszystkich klientów.

frezy PA/PG, wiertła, frezy palcowe, frezy węglikowe

płyki węglikowe (widiowe)

głowice i oprawki

noże tokarskie

Przyrządy mocujące: uchwyty, tuleje, trzpienie, kły

gwintowniki i narzynki

rozwiertaki i nawiertaki

Imadła stołowe i maszynowe

suwmiarki, mierniki elektroniczne, mikrometry itd.

SPRAWDŹ - NASZE AUKCJE ALLEGRO!

Dane kontaktowe

Magazyn i doradztwo: +48 605574554

+48 605300157

Artykuły Techniczne "Tar-G"
ul. Energetyków 16,
26-615 Radom